Як дресирувати кішок вдома самостійно?

Коли починати?

На цей рахунок у фахівців думки розділилися. Одні вважають, що починати дресирувати кішку потрібно з тримісячного віку, оскільки в цей період у неї ще не сформувалися стійкі особисті звички, а мозок вже достатньо розвинений, щоб зрозуміти, чого від неї вимагають в процесі дресирування.

Інші джерела стверджують, що починати дресирування краще з піврічного або навіть 7-8-місячного віку, коли малюк уже досить дорослий, щоб сприймати вимоги господаря і прагне їх здійснити.

Цікаве:  Гамавіт: інструкція по застосуванню для птахів і тварин, дозування, відгуки

Як дресирувати дорослу кішку і чи взагалі це можливо? Багато хто вважає, що це нереально. Але якщо набратися терпіння, можна навчити деяким трюкам навіть доросла тварина. Різниця лише в тривалості тренувань.

Можна виконувати кілька занять у день, але тривалість їх для кошеняти не повинна перевищувати 3 хвилин, а для дорослої кішки 5-7 хвилин. Перерва між тренуваннями повинен бути досить тривалим, щоб кішка не сприймала їх, як «примусові».