Як лікувати діарею після антибіотиків?

Як лікувати діарею після антибіотиків? Це частий питання. Розберемося в цьому у наведеній нижче статті.

Сучасну медицину досить складно уявити без антибіотиків. З допомогою таких лікарських засобів можна звести до мінімуму ризик розвитку ускладнень в післяопераційний період, знизити кількість захворювань гнійного і бактеріального характеру, а також уникнути поширення таких небезпечних і контагиозных інфекційних патологій, як правець, дизентерія, ботулізм, сибірська виразка і т. д.

Поширення і доступність антибіотиків призвело до того, що їх використання буває досить часто нераціональним і невиправданим. Найчастіше пацієнти займаються самолікуванням антибіотиками, без консультації з фахівцем. Згодом це стало причиною того, що багато збудники інфекційних захворювань придбали резистентність до більшості антибіотиків. Іншими словами, дешеві і прості препарати перестали бути ефективними.

Цікаве:  Симптоми астми у дітей і дорослих. Наслідки астми

Однією з основних проблем є розвиток діареї після антибіотиків. Вона може з’явитися у кожної людини, що приймає подібні препарати незалежно від віку. Подібний вид діареї носить назву антибіотик-асоційованої і найчастіше виникає на тлі прийому антибактеріальних медикаментів на основі пеніциліну і цефалоспорину.