Склад препарату
В якості основної діючої речовини для дітей свічки «Цефекон» (інструкція дозволяє ознайомитися з інформацією детальніше) використовують парацетамол. Допоміжним компонентом супозиторіїв є витепсол. Даний препарат знаходиться у вільному доступі в аптеках і відрізняється дозуванням, розрахованої на певний вік малюків.
Так, для дітей з 1 місяця слід купувати супозиторії, кожна з яких має всього 50 мг парацетамолу. З трьох місяців кількість речовини можна збільшити до 100 мг, а з трьох років вже до 250 мг. Цікаво, що під назвою просто «Цефекон» свічки не продається ніде, дитяча форма обов’язково має приставку «Д», а доросла «Н».
Інструкція свічки «Цефекон» для дорослих також визначає їх як анальгетик-антипіретик, але склад їх заснований вже на кофеїні, салициламиде і напроксене. Продаються такі супозиторії тільки за рецептом.