Основні правила регбі. Історія регбі

Як грати?

Отже, що потрібно про це знати? Вище вже були наведені коротко правила гри в регбі. Поговоримо про них докладніше. Матч складається з двох таймів тривалістю 40 хвилин. Вважається ігровий час. Між ними робиться перерву на 5-10 хвилин, після якого команди повинні помінятися воротами. Якщо виявити переможця за підсумками матчу не представляється можливим, призначається додатковий час – два тайми по 10 хвилин. На полі від кожної команди виступає 15 осіб, 7 з них – це захисники, а 8 – нападники. Команда, яка виводить м’яч у гру, визначається за результатами жеребкування. Запроваджується він ударом ноги. За вчинення результативних дій командам нараховуються очки.

Якщо гравець команди зможе занести м’яч у залікову зону, команді буде зараховано 5 очок за спробу. Гравець, який заніс м’яч у залікову зону, повинен торкнутися їм землі. Бали і за штрафну спробу, яка не вдалася внаслідок грубої гри суперника. Реалізацією називається попадання м’ячем по воротах суперника. Він повинен пролетіти між двома штангами і поперечиною. За це дія нараховується 2 очки. Виконати реалізацію можна лише з успішної спроби. Штрафний удар коштує 3 очки. Арбітр може призначити його за деякі порушення правил. Удар виконується з того місця, на якому були порушені правила. Дроп-гол коштує 3 очки. Вони нараховуються за удар по воротах «з гри». Гравець повинен упустити м’яч на полі, і після того, як він торкнеться землі, вдарити по ньому ногою. Кидок з рук вважається забороненим. Перемагає у матчі та команда, яка набрала більше очок.

Цікаве:  Система відеоспостереження для офісу: особливості вибору, характеристики, ціни і відгуки