Марія Шарапова: біографія, фото, особисте життя і спортивна карєра російської тенісистки

Підкорення Австралії

У 2008 році Шарапової вдається підкорити ще один престижний турнір – вона виграє Відкритий чемпіонат, який проходить в Австралії. Дистанцію проходить максимально впевнено, не програвши жодної партії.

У першому раунді Шарапова перемагає хорватку Олену Костанич-Тошич, потім обігрує давню суперницю в боротьбі за першість у світовому рейтингу Ліндсей Девенпорт, яка до того часу встигає опуститися на 51 місце, бере верх над співвітчизницею Оленою Весниной і ще однією росіянкою Оленою Дементьєвою.

В 1/4 фіналу Шарапова обігрує лідера світового рейтингу бельгійку Енен-Арденн, далі виявляється сильніше сербської тенісистки Єлени Янкович. У вирішальному матчі їй протистоїть ще одна уродженка Сербії по імені Ана Іванович. Знову Шарапова сильніше.

Цікаве:  Три твори на тему «Футбол»

У 2012 році Шарапова вдруге виграє Відкритий чемпіонат Франції, вигравши у фіналі у італійки Сари Еррані.

Турнір у Франції виявляється найбільш зручним для Шарапової. У 2014 році вона виграє його вже втретє у своїй блискучій кар’єрі, на цей раз перемігши у вирішальній зустрічі румунку Халеп. В результаті тільки тенісний турнір в Америці залишається для Шарапової так і не підкореною вершиною.