Скільки триває сет в тенісі? Не знає ніхто

Прикидаємо

Неважко тому здогадатися, що в тенісі гра не обмежена часовими рамками, а йде до певної кількості набраних очок. Тому цей набір може тривати скільки завгодно довгий час.

Можна, звичайно, приблизно прикинути, скільки триває сет в тенісі. Як показує практика, сет в середньому триває 25-30 хвилин, але в тенісі багато різних зупинок: від тайм-аутів до переглядів потрапляння м’яча в поле. До того ж розіграші бувають дуже довгими. На подачу дається до 25 секунд. До речі, ми забули згадати ще й про право подає зробити одну помилку – потрапити м’ячем у сітку, а це теж час. Між іншим, і сети дуже рідко закінчуються з рахунком 6:0. Насправді все дуже затягується і матч в цілому триває, як правило, близько чотирьох годин. Загалом, точно сказати, скільки триває сет у великому тенісі, не може ніхто.

Цікаве:  Основні джерела забруднення атмосфери